Pagrindiniai valstybinių darželių lankymo privalumai

valstybiniai vaikų darželiaiTaip, privatūs vaikų darželiai vis sparčiau populiarėja, kas yra suprantama – juose dirba labiau kvalifikuoti darbuotojai, ko pasekoje tokių darželių teikiamų paslaugų kokybė yra aukštesnė nei kalbant apie valstybinius vaikų darželius. Visgi, savų privalumų turi ir valstybiniai vaikų darželiai – esminius iš jų šiandien ir apžvelgsime.

Mažesnės kainos
Finansinis aspektas, kalbant apie valstybinius vaikų darželius, yra neabejotinai vienas iš pagrindinių jų privalumų. Lankant valstybinius vaikų darželius dažniausiai mokėti nereikia arba mokestis yra simbolinis, ko pasekoje sau finansiškai leisti naudotis būtent valstybinių vaikų darželių paslaugomis gali absoliučiai visi žmonės. Tuo tarpu jei kalbėsime apie privačių vaikų darželių kainas, situacija bus kur kas niūresnė – dažniausiai už jų teikiamas paslaugas reikia sumokėti nuo keleto dešimčių iki keleto šimtų eurų. Ir ne, kalbame ne apie mokestį už metus – dažniausiai tokias pinigų sumas darželiui reikia sumokėti kiekvieną mėnesį, todėl finansinių aukštumų nepasiekusioms šeimoms naudotis tokių darželių teikiamomis paslaugomis yra tikrai neparanku.

Didesnis pasirinkimas
Nors privačių vaikų darželių srityje Lietuva vien per pastaruosius keletą metų pasistūmėjo į priekį net ne vienu dideliu žingsniu, bet tenka pripažinti, jog tokių darželių pasirinkimas vis dar yra pakankamai menkas. Taip, didžiuosiuose šalies miestuose dažniausiai rasime bent dešimtį privačių darželių, kas yra pakankamai didelis jų pasirinkimas, bet mažesniuose šalies miestuose ir miesteliuose, priklausomai nuo jų dydžio, dažniausiai matome arba vieną arba du tokius darželius, arba jų iš viso nematome. Šiuo aspektu rinktis valstybinius vaikų darželius, vėlgi, verta labiau, kadangi jų kiekis tiek didžiuosiuose šalies miestuose, tiek ir mažesniuose miesteliuose yra kur kas didesnis, kas leidžia asmeninius lūkesčius tiek darželio lokacijos, tiek ir kitais atžvilgiais geriausiai atitinkantį vaikų darželį atrasti kiekvienai šeimai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>