Iš kur nepatartina pirkti prezervatyvų?

Prezervatyvai yra išties didelę paklausą turinti prekė. Būtent dėl to, tai, kaip įsigyti aukštos kokybės prezervatyvus už nedidelę kaina, yra išties aktualus šių dienų klausimas. Vis dėlto, šiandien kalbėsime ne apie tai, o apie vietas, kuriose pirkti prezervatyvų nevertėtų.

Prezervatyvai

Didieji prekybos centrai
Dažniausiai netgi ir nedideliuose miesteliuose galime rasti bent po keletą prekybos centrų, o žinant tai, kad juose dažniausiai galime rasti bent keleto rūšių prezervatyvų, suprantama, jog žmonės iš tokių prekybos centrų prezervatyvus perka pakankamai dažnai, kadangi tai yra išties patogu. Vis dėlto, patogumas ir yra vienintelis prezervatyvų pirkimo iš tokių prekybos centrų privalumas, kadangi juose parduodamų prezervatyvų kainos – bent keliolika procentų didesnės nei kitose vietose.

Specializuotos parduotuvės didžiuosiuose šalies miestuose
Didžiuosiuose šalies miestuose prezervatyvų galima įsigyti ne tik didžiuosiuose prekybos centruose, tačiau ir specializuotose jų parduotuvėse. Tokios parduotuvės vis labiau populiarėja, kadangi jos išsiskiria ne tik išties didele įvairių prezervatyvų pasiūla, tačiau ir išties aukšta jų kokybe. Vis dėlto, tokios prezervatyvų platinimo vietos turi vieną ganėtinai nemažą minusą – kainas. Prezervatyvų kainos tokiose parduotuvėse nors ir yra mažesnės nei perkant prekybos centruose, tačiau jei lyginsime su internetinėmis prezervatyvų parduotuvėmis, jos yra nuo kelių iki keliolikos procentų didesnės. Taip, toks kainų skirtumas didelės įtakos nepadarys perkant keletą prezervatyvų, tačiau jei pirksite didelis jų kiekius nuolatos – tai gali privesti prie pakankamai nemažų papildomų išlaidų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>