Skirtingi makiažo šepetėliai ir jų panaudojimas

Makiažo šepetėliai skirti ne tik profesionalams. Renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į tai, iš ko šepetėlis pagamintas. Iš natūralių medžiagų pagaminti šepetėliai yra akyti, todėl geriau paskirsto birius kosmetikos produktus, tačiau skystus ir kreminius produktus tepti rinkitės sintetinius šepetėlius, kurie absorbuoja mažiau produkto. Nepamirškite rūpintis makiažo šepetėliais ir plauti juos kiekvieną savaitę.

Makiažo pagrindo šepetėlis

Nors skystos tekstūros makiažo pagrindą galima tepti ir švariais pirštais, šepetėlio užduotis yra tolygiai paskirstyti ir paruošti veido odą.
Makiažo pagrindą pradėkite tepti nuo veido vidurio: nuo skruostų ir kaktos link plaukų linijos.

Pudros šepetėlis

Šie tankūs ir minkšti šepetėliai tinka tiek kompaktinei, tiek biriai pudrai.
Perbraukite šepetėliu pudrą, tapšnojant pirštu pašalinkite perteklių (nepūskite). Nedideliu sluoksniu padenkite odą po akimis ir virš antakių.

Bronzanto šepetėlis

Ilgų ir tankių šerelių šepetėlis gali būti naudojamas tiek bronzantui, tiek skaistalams užtepti. Šepetėliai dažniausiai būna kūgio formos, bet galima rasti ir kampuotų šepetėlių, kurie ypač naudingi skruostikauliams ir veido struktūrai pabrėžti.
Skaistalus užtepkite ant skruostų ir sukamaisiais judesiais braukite link ausų. Bronzantą braukite trejeto forma nuo kaktos link skruostų ir žemyn, link žandikaulio.

Akių šešėlių šepetėlis

Akių šešėlių šepetėliai yra dažniausiai plokšti, gale suapvalinti ir tankūs. Perbraukite šepetėliu akių šešėlius, perteklių nukratykite patapšnojant pirštu šepetėlį (nepūskite). Patapšnokite priemone akių vokus, tada švelniai perbraukite nuo vidinės pusės išorės link.

Antakių šepetėlis

Jums reikia šios makiažo priemonės, jeigu norite suformuoti tobulą formą ir suteikti antakiams pilnumo. Antakių šepetėliai dažniausiai yra dvipusiai: antakių formavimo šukutės ir sintetinio plauko šepetėlis spalvos suteikimui. Antakių šepetėlius galima naudoti tiek su skystomis, tiek su biriomis priemonėmis.

Lūpų dažų šepetėlis

Tolygus padengimas lūpų dažais gali būti sudėtingas, ypač lūpų kampučiuose. Šepetėlis naudingas ir dėl higienos, jeigu dažais dalijatės – dėl šios priežasties lūpų dažų šepetėlius naudoja kosmetikos specialistai.
Pirmiausia šepetėliu apibrėžiamas kontūras, o tada pilnai padengiamos lūpos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>