Svetainės apšvietimas

Svetainėje turėtų būti pagrindinis apšvietimas ir zoninis apšvietimas. Pagrindinio apšvietimo prireiks tvarkantis ar priimant svečius, o vakarais labiau norėsis romantiškos prieblandos ir tam jau reikėtų šviesos zonavimo. Dažnai klystama manant, kad pagrindinį apšvietimą turi sudaryti tik vienas šviesos šaltinis , kuris įrengtas patalpos centre. Gražus ir taisyklingas pagrindinis apšvietimas nesunkiai sukuriamas ir daugelio šviesos šaltinių pagalba, pavyzdžiui, prie interjero priderinti įleidžiami arba paviršiniai šviestuvai. Jaukiai aplinkai sukurti galima panaudoti paslėptą LED lubų, nišų, lentynų apšvietimą. Norint apšviesti skirtingas svetainės zonas verta pasinaudoti staliniais šviestuvais bei toršerais, kurie padeda sukurti romantišką, ramią aplinką.

Sietynas

Namai, kuriuose kabo sietynas privers svečius aikčioti iš nuostabos ir pasgėrėjimo. Jau nuo senovės šis ypatingas šviesos šaltinis puošė tik pačių turtingiausių- karališkų šeimų rūmus. Tačiau net ir ten šių šviestuvų grožiu nebuvo gėrimasi kasdien. Tarnai ant sietynų esančias žvakes įžiebdavo tik ypatingomis progomis. Nors modernūs šviestuvai gali kainuoti labai daug, sietynai vis dar išlieka neprilygstami savo tradicine, beveik nekintančia išvaizda, pasižymi išskirtiniu puošnumu. Tiesa, žvakes pakeitė prisukamos lemputės, tačiau netgi jas stengtasi sukurti savo forma kuo panašesnes į žvakes.

Iš ko gaminami sietynas?

Stiklas, metalas, krištolas yra tos medžiagos, iš kurių paprastai gaminamas sietynas. Daugiau kainuojantis modelis gali būti kuriamas papuošiant jį tikrais brangakmeniais, tokiais kaip briliantai, akvamarinas, lazuritas. Kaip ir senais laikais sietyną sudaro atskiros dalys. Tuo jis skiriasi nuo įprastų, tradicinių pakabinamų šviestuvų, kurie tokių dalių, vadinamų, šakomis neturi. Dar vienas skirtumas tarp sietyno ir kitų šviestuvų yra tas, kad pirmųjų nevertėtų kabinti eiliniame paprastame namų kambaryje. Jo didinga forma ir puošnumas gali tiesiog nederėti prie kambario interjero.

Sietynai- tai namų turtas ir puošmena

Prabangūs daiktai dažnai būna ilgaamžiai. Šis išskirtinis šviestuvas gali tarnauti ne tik jums, bet ir kitų kartų atstovams- vaikams, anūkams, proanūkams. Sietynai-tai turtas į kurį galima žvelgti kaip į solidžią, gerai apgalvotą investiciją, šeimos brangenybę, kokybišką ir patvarų namų papuošalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>