Trumpa suknelė: kaip išsirinkti?

TrumpaTrumpos suknelės visada yra populiarios. Nepriklausomai nuo laikotarpio ar sezono, trumpa suknelė tikrai sukausto dėmesį ir leidžia parodyti moteriškumą. Visos suknelės yra savotiškai gražios, tačiau mini ar trumpesnio modelio suknelės yra išskirtinės bei tiesiog privalo papildyti jūsų spintas.

Prieš įsigyjant tokią suknelę reiktų neperspausti. Tai reiškia, kad jūs su ja turėtumėte atrodyti dailiai, elegantiškai, tačiau ne pigiai ar vulgariai. Tokios suknelės ir taip pabrėžia visą jūsų moteriškumą, parodo žavesį, todėl svarbu, kad ją apsivilkusi jaustumėtės komfortiškai bei patogiai. Raštai ir nėriniai – gražu, tačiau vertėtų juos rinktis kaip akcentą, o ne pagrindinę suknelės detalę. Spalvos, priklausomai nuo sezono. Kol juoda ar ryški raudona bei sodrių spalvų suknelė tiks beveik bet kuriuo metu, švelnios žydros ar gėlių raštu išmargintas drabužis, tikriausiai tiks vasarą ar pavasarį.

Daug kur kalbama apie modelio pasirinkimą pagal figūrą. Tame yra ir šiek tiek tiesos, tačiau tai jokiu būdu nėra taisyklės, kuriomis privalote vadovautis. Niekada neignoruokite rūbo parduotuvėje, jei jums jis gražus. Moterys, kritusias į akį sukneles, dažnai net nesineša į persirengimo kabiną, nes turi išankstinę nuostatą, kad ji jai turėtų netikti… Pirmiausia reiktų išbandyti, tik tada susidaryti nuomonę, juolab, kad tai nekainuos daug laiko.

Nepaprastas yra ir priešingos lyties atstovų dėmesys trumpoms suknelėms. Kadangi jos yra bene pats moteriškiausias rūbas, nuo jūsų visad sklis moteriškumo, elegancijos ir žavingumo kupina aura, kurią įvertins ne tik vyrai, bet ir aplinkinės moterys. Jeigu su suknele jausitės gerai, savaime daug šypsositės ir tikrai pagerinsite nuotaiką aplinkiniams, o save apsaugosite nuo negatyvių, iš aplinkos sklindančių emocijų.

Nebijokite išbandyti įvairias sukneles. Pasaulyje nėra moters, kuriai netiktų jokia suknelė, svarbu surasti spalvos, modelio ir dydžio derinį, kuris jus tenkintų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>