Būdai, kurie padės padidinti libido

libidoLibido, arba tiesiog lytinis potraukis, gali suprastėti dėl įvairių priežasčių. Libido sumažėjimą gali paskatinti nesutarimai su antra puse, stresas darbe, nepasitikėjimas savimi, savo kūnu ar sugebėjimais lovoje. Taip pat, libido gali sumažėti dėl fiziologinių pokyčių. Menopauzės metu dėl kintančių hormonų. Taip pat, dėl padidėjusio makšties sausumo, sumažėjusio makšties jautrumo. Visa tai veda prie suprastėjusio lytinio gyvenimo, o tai savo ruožtu paskatina daugiau psichologinių ir fiziologinių problemų.

Kaip padidinti libido?

Maistas. Valgykite tam tikrus produktus. Įvairūs kvapai ir skoniai veikia kaip afrodiziakai ir žmonės juos naudoja jau tūkstančius metų, kad padidintų seksualinį potraukį. Figos, bananai, avokadai – visi jie tinka padidinti lytinį potraukį. Jeigu norite kažko saldesnio – suvalgykite šokolado, jis taip pat didina potraukį. Į gaminamus patiekalus įdėkite baziliko ar česnako, o dar geriau – iškart abu. Prie vakarienės galite išgerti ir taurę vyno, bet ne daugiau, nes kitaip gausite atvirkštinį efektą – apsvaigsite, sumažės potraukis ir jautrumas.

Pasitikėjimas savimi. Didinkite pasitikėjimą savimi ir savo kūnu. Džiaukitės tuo ką turite, nesiimkite kankinančių dietų ar treniruočių, verčiau leiskite laiką su sau artimais žmonėmis, kurie priima jus tokius, kokie esate. Streso mažinimui išbandykite jogą ir meditaciją. Daugiau kalbėkite su savo antrąja puse, išsakykit savo norus ir neišpildytus lūkesčius, bet nepamirškite to paties paklausti ir antrosios pusės.

Miegas. Atkreipkite dėmesį į savo darbo ir poilsio režimą. Pakankamas miegas yra būtina sąlyga lytiniam potraukiui, pasistenkite daugiau pailsėti ir išsimiegoti.

Gydytojas profesionalas. Pasikonsultuokite su profesionalu. Dauguma žmonių nesvarsto šios galimybės, bet profesionalus seksologas gali padėti išspręsti daugybę lovoje kylančių problemų, tarp jų ir sumažėjusį libido.

Daugiau apie libido pagerinimo būdus galite sužinoti susisiekę su specialistais „Ąžuolyno medicinos klinikoje ir SPA“ Kaune.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>